Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 • Doradztwo i wsparcie na każdym etapie sprzedaży
 • Wycena nieruchomości
 • Pomoc w skompletowaniu dokumentów i uporządkowaniu stanu prawnego nieruchomości
 • Poprawny opis nieruchomości do publikacji w ogłoszeniach
 • Wykonanie zdjęć na potrzeby ogłoszeń publikowanych w internecie
 • Działania marketingowe i dotarcie do klientów (publikacja ogłoszeń, reklama, banery)
 • Stały kontakt z klientami
 • Oprowadzanie kupujących po nieruchomości i negocjacje umów
 • Home staging, czyli poprawa wyglądu nieruchomości aby podnieść jej wartość i szybciej sprzedać
 • Doradztwo przy doborze kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz analizę zdolności kredytowej
 • Pomoc w uzyskaniu najlepszej opcji kredytowej
 • Kompleksowa obsługa notarialna
 • Usługi remontowe
 • Korzystając z naszych usług zostajecie Państwo objęci gwarancją bezpieczeństwa transakcji

Nasz zespół

Piotr Kapałczyński

Właściciel Magic House

Karierę zawodową rozpoczynał od pracy w ogólnopolskiej Firmie pośrednictwa Nieruchomości.
Jego kariera przebiegała od stanowiska Doradcy Ds. Nieruchomości, poprzez Managera, Coach-a oraz Dyrektora Oddziału. Ze względu na wysokie wyniki sprzedażowe jego kariera przebiegała bardzo dynamicznie.
Jako Doradca ds. Nieruchomości w sieciowej agencji nieruchomości przeprowadził ponad 200 transakcji co gwarantowało mu pozycję najlepszego pośrednika w Firmie w rankingu Ogólnopolskim.
Doświadczenie oraz pasja spowodowała, że stał się przykładem do naśladowania dla innych pracowników z branży i to pokierowało go do zbudowania własnej Firmy.
Pośrednictwo jest dla niego czymś więcej niż pracą – stanowi cześć jego życia.
Wieloletnie doświadczenie w branży na terenie Trójmiasta przyczynia się do perfekcyjnej znajomości rynku i możliwości związanych z obrotem nieruchomościami.
Zarówno Klienci jak i podlegli pracownicy stanowią dla niego najwyższą wartość.

Zadowolony Klient to najlepsza nagroda za wykonaną pracę, a zadowolony pracownik, rozwijający się w branży to najlepszy czynnik motywujący do rozbudowywania Firmy i szkolenia Doradców.

Piotr Kapałczyński

Daniel Szymański

Dyrektor Regionalny

Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami.
Zanim rozpoczął pracę z firmie Magic House, niezbędne doświadczenie w branży nieruchomości zdobył pracując w jednej z największych w Polsce firmie deweloperskiej oraz ogólnopolskim biurze pośrednictwa.
Wcześniej pracował 8 lat w banku w departamencie windykacji, gdzie zawsze był jednym z najlepszych pracowników. W tamtym czasie najskuteczniejsza windykacja bankowa w centralno-wschodniej europie.
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego oraz Politechniki Gdańskiej na kierunku Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami. Poprzez duże zaangażowanie, optymizm, profesjonalizm i determinację odnosi liczne sukcesy zawodowe. Jako doradca ds. nieruchomości, dyrektor oddziału, a obecnie dyrektor firmy, przeprowadził i nadzorował kilkaset transakcji.
Priorytetem dla niego jest zadowolenie klienta.

Maciej Lindner

Dyrektor Oddziału

licencjonowany Pośrednik w obrocie nieruchomościami. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczął w gdańskim oddziale jako Agent. Dość szybko przyszły sukcesy i porażki – z każdej sytuacji wyciągał jednak coś nowego dla siebie. W swojej pracy bardzo ceni sobie porządne zaplecze merytoryczne, dobre i bezpieczne przygotowanie do transakcji, które w jego odczuciu są esencją wykonywanego zawodu. Do tej pory brał czynny udział w prawie 200 transakcjach, zdobywając niezbędne w tej branży doświadczenie i umiejętności. 

Wykończenie

Od maja 2018 roku prowadzi oddział w Gdyni, który obszarem działania obejmuje również Rumię, Redę i Wejherowo.

Piotr Mikulski

Dyrektor Oddziału

Urodzony oraz zamieszkały w Gdańsku. Z rynkiem nieruchomości związany od 2013 roku. Lubi pracę z ludźmi, jest osobą otwartą, pogodną oraz uśmiechniętą. Cechy te wpływają na łatwość  współpracy  z klientami oraz jej wysoką jakość i profesjonalizm . Swoją prace wykonuje rzetelnie.  Stara się, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych –  lubi wyzwania i szuka rozwiązań; nigdy się nie poddaje i prze do przodu. Jego pozytywne podejście do życia oraz ludzi pozwala mu rozwijać się jako kierownik, dając przy tym zadowolenie klientów oraz  motywację do działania swojemu zespołowi.