Strona główna Oferty Jedyne takie mieszkanie na Zaspie z ogrodem!
399 000zł
8 143zł/m2

Jedyne takie mieszkanie na Zaspie z ogrodem!

Lokalizacja:
Gdańsk Zaspa, ul. Stanisława Skarżyńskiego
Rok budowy:
1980
Powierzchnia:
49.00m2
Powierzchnia działki:
49.00m2
Typ budynku:
Rynek:
wtórny
Ilość pokoi:
2
Piętro:
0 / 4

Opis nieruchomości:

Nieruchomość niezamieszkała obecnie, co pozwala na przeprowadzenie bezpiecznego oglądania zachowując wszelkie środki ostrożności. Mieszkanie zostanie Państwu udostępniona do obejrzenia w odosobnieniu przez naszego doradcę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Zapraszamy do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Nieruchomość posiada 49 m2 i znajduję się w Gdańsku Zaspie ul. Skarżyńskiego.

Nieruchomość składa się z  kuchni zamykanej z oknem, łazienki, przedpokoju, sypialni oraz salonu z balkonem na duży ogród!
Układ pozwala na przerobienie mieszkania na 3 pokoje. Niewątpliwym atutem jest ogród co jest ogromną rzadkością w tej dzielnicy. Ogród ładnie zagospodarowany z drzewami. Lokal posiada piwnicę. Nieruchomość przeznaczona do remontu, odświeżone zostały  ściany na biało oraz są wymienione okna na PCV.

Czynsz 450 zł.

Lokalizacja bardzo atrakcyjna ze względu na położenie w niedalekiej odległości od morza, ale z pełną infrastrukturą handlowo- usługową ( Galeria ETC, Galeria Bałtycka, Galeria Alfa, Auchan, 2x Biedronki oraz Lidl). Świetna komunikacja, mamy wszystkie dostępne środki transportu: kolej SKM – 5 minut pieszo, tramwaj- 3 minuty, autobus- 1 minuta.

Zapraszam na prezentację.

„Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego”

Opiekun oferty

Chcę obejrzeć nieruchomość

PREFEROWANY TERMIN SPOTKANIA

Opiekun oferty

Chcę obejrzeć nieruchomość

PREFEROWANY TERMIN SPOTKANIA

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”