Strona główna Oferty 3 pok. mieszkanie z tarasem oraz halą garażową
649 000zł
9 985zł/m2

3 pok. mieszkanie z tarasem oraz halą garażową

Lokalizacja:
Gdynia Wiczlino, ul. Stanisława Filipkowskiego
Rok budowy:
2016
Powierzchnia:
65.00m2
Powierzchnia działki:
65.00m2
Typ budynku:
Rynek:
wtórny
Ilość pokoi:
3
Piętro:
3 / 3

Opis nieruchomości:

Dwupoziomowe mieszkanie typu LOFT, 3-pokojowe z 2 łazienkami z tarasem 25m2, 2 miejscami postojowymi oraz dużą komórką lokatorską.

MIESZKANIE:

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, nasłonecznione, bardzo przytulne, zadbane, urządzone w nowoczesnym stylu. Można obserwować z tarasu przepiękne zachody słońca. Wykonane w wysokim standardzie podłogi, drzwi, armatura. Wyposażone w zabudowy.

 

BUDYNEK:

Budynek trzykondygnacyjny z 2016r. Zabezpieczony domofonem, monitorowany. Posiada podjazd dla niepełnosprawnych utworzony z pięknie zagospodarowanymi alejkami pomiędzy blokami i bogatą roślinnością.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ :

– salon z wyjściem na taras – strona wschodnia a także południowo – zachodnia z otwartą kuchnią w pełni wyposażoną 24m2.

-zabudowane schody ,pomieszczenie około 3m2

– sypialnia z dużym oknem ,wyjściem na taras ,zabudowa szafa11m2

-przedpokój zabudowa oraz pod schodami zrobiony schowek na rzeczy,

– łazienka z wanną 4m2

– na piętrze pokój 16,5m2

– łazienka z prysznicem 4.00m2

LOKALIZACJA:

Wiczlino-Ogród powstaje na terenie Gdyni Zachód – dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni, położonej w odległości 15 minut od jej centrum. Krajobraz dzielnicy tworzy kameralna zabudowa willowa i wielorodzinna, harmonijnie wkomponowana w otulinę Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Istniejąca i sukcesywnie rozbudowywana infrastruktura drogowa i społeczna zapewnia mieszkańcom dzielnicy standardy stawiane centrom miast.

Już dziś działają tu przedszkola, szkoły (podstawowe i gimnazjum), placówki służby zdrowia, liczne punkty handlowe i usługowe. Sprawnie funkcjonuje komunikacja miejska.

DODATKOWE INFORMACJE:

– czynsz 500zł/800zł – lato/zima,
– 2 miejsca postojowe w hali garażowej oraz komórka bezpośrednio za nimi – płatne dodatkowo 60 tys. zł. Zakup obligatoryjny.

Serdecznie zapraszam na prezentację.

„Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego”

Opiekun oferty

Chcę obejrzeć nieruchomość

PREFEROWANY TERMIN SPOTKANIA

Opiekun oferty

Chcę obejrzeć nieruchomość

PREFEROWANY TERMIN SPOTKANIA

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”