Nasze motto

Sukces to nie przypadek.
To ciężka praca, wytrwałość, analiza, poświęcenie,
a przede wszystkim miłość do tego co robisz

Magic house

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób, których interesuje branża nieruchomości.
Osób ambitnych które chcą pozyskać wiedzę praktyczną odnośnie danej branży oraz rozwijać się w danym sektorze.
Jako firma stawiamy na rozwój i również dbamy o rozwój naszych pracowników dając pełne wsparcie teoretyczne i praktyczne.
Nasz zespół to ludzie ambitni i spełniający się w pośrednictwie kupna, sprzedaży nieruchomości i osiągający bardzo dobre wyniki sprzedażowe.
Stawiamy na sukces ale również dbamy o dobre relacje i pozytywną energię.
Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przymusowym obowiązkiem.

Wymagania

  • Determinacja i chęć podjęcia pracy w nienormowanym czasie godzin – to Ty jesteś odpowiedzialny za swój kalendarz pracy
  • zaangażowanie - większość ludzi, którzy nie spełniają swoich marzeń, ponosi porażkę nie przez brak możliwości a przez brak zaangażowania…
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Elokwencja i reprezentacyjność
  • Doświadczenie w branży mile widziane.

Zadania

  • Umiejętność nawiązania współpracy z nowym klientem – siła perswazji i umiejętnego zaciekawienia ofertą
  • Prezentacje nieruchomości w terenie
  • Przeprowadzanie spotkań w biurze
  • Tworzenie folderów marketingowych nieruchomości
  • Badanie potrzeb klientów i dopasowywanie do nich oferty.

Oferujemy

  • Jeśli lubisz obsługę klienta oraz zaangażujesz się w daną pracę damy Ci szanse na osiągnięcie sukcesu i poprowadzimy przez ścieżkę kariery która doprowadzi Cię do wysokich zarobków, stabilizacji oraz spełnienia zawodowego.
  • Kładziemy nacisk na system prowizyjny ale również oferujemy wynagrodzenie podstawowe oraz dajemy możliwość zarobków dodatkowych – system bonusowy za osiągnięte plany/wyniki.
  • Bonusy w naszej firmie są często w wysokości minimalnej płacy na rynku a jest to tylko dodatek za wysiłek włożony w pracę. Motywacja jest czynnikiem który potęguję efektywność i staramy się dbać o motywację naszych pracowników.
  • Stawiamy na ludzi młodych chcących się rozwijać mających łatwość w nawiązywaniu kontaktu dlatego też gwarantujemy cykl szkoleń, który przygotowuje do obsługi klienta i przeprowadzania transakcji.
  • Z naszą firmą współpracuje coraz więcej klientów, dlatego też poszukujemy osób które pomogą nam ziścić plany naszych klientów i wesprzeć ich w poszukiwaniu wymarzonej nieruchomości.

Zastanawiałeś się pewnie
jak ludzie którzy osiągnęli sukces tego dokonali?
My ukierunkujemy Cię tak, że inni będą się zastanawiać
w jaki sposób i Tobie się udało.

Jesteś chętny?

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail: zapytanie@magichouse24.com z dopiskiem: Agent Nieruchomości GDAŃSK bądź GDYNIA wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Magic House Biuro Nieruchomości w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym.”