Strona główna Offers [post-title]
579 000zł
10 527zł/m2

Mieszkanie w centrum sopotu

Lokalizacja:
Sopot Górny, al. Niepodległości
Rok budowy:
1950
Powierzchnia:
55.00m2
Powierzchnia działki:
55.00m2
Typ budynku:
Rynek:
wtórny
Ilość pokoi:
3
Piętro:
0 / 2

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Sopotu, w kamienicy. W budynku tylko 3 lokale. 
Mieszkanie znajduje się na parterze z bezpośrednim wejściem z alei Niepodległości. Za budynkiem miejsce parkingowe. Obok biedronka z parkingiem. Idealnie nadaje się na biuro, kancelarię. Na oknach od strony ulicy znajduje się folia imitująca lustro weneckie co daję prywatność w ciągu dnia. 
Mieszkanie zbiera pozytywne opinie na Bookingu oraz Airbnb.

Mieszkanie składa się z trzech przechodnich pokoi wykończonych w wysokim standardzie. Łazienka i kuchnia urządzona z gustem w stylu minimalistycznym. W całym mieszkaniu ogrzewanie gazowe, podłogowe. Możliwość regulacji ogrzewania w każdym pomieszczeniu oddzielnie. 

Lokalizacja: Mieszkanie oddalone od Monte Cassino o 750m – 10 minut piechotą, do skm sopot 10 minut, do molo – 13 minut, uniwersytet gdański wydział ekonomii – 5 minut. Szybki wyjazd w stronę Gdańska jak i Gdyni. 

Mieszkanie pierwotnie było dwoma oddzielnymi lokalami. Jest możliwość powrotu do tego stanu.

„Wszystkie przedstawione powyżej informacje dotyczące nieruchomości oraz wskazane ceny mają jedynie charakter informacyjny (poglądowy) i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego”

Opiekun oferty

Chcę obejrzeć nieruchomość

PREFEROWANY TERMIN SPOTKANIA

Opiekun oferty

Chcę obejrzeć nieruchomość

PREFEROWANY TERMIN SPOTKANIA

„Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.”